Stolik barowy

Stoły i krzesła
od 397 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Gwarancja 2 lata

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Plastikowy stół składany z okrągłą ladą 80cm/60cm wykonany jest z bardzo mocnego nieżółknącego tworzywa HDPE. Zaletą tego składanego stołu barowego jest to, że rozkłada się w kilka sekund, duża wytrzymałość i stabilność. 

Nasze składane stoły barowe idealnie nadają się do stworzenia stanowiska dla kelnerów i kelnerek, ale można je również wykorzystać do przekąsek i przystawek, do ekspozycji gotowych koktajli lub drinków. Po imprezach stoły można szybko złożyć, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca. Wyróżniają się dużą nośnością. Jeśli potrzebujesz trochę dodatkowej powierzchni, ten wysoki składany stół jest idealnym wyborem. To wygodny wybór, gdy potrzebujesz nakryć stoły na imprezy okolicznościowe, grilla na tarasie lub poczęstujesz poczęstunkiem przy basenie. Stoliki barowe dodają elegancji każdemu wydarzeniu.


Jak już wspomnieliśmy, szybkie rozkładanie i ekonomiczne przechowywanie to nie jedyne zalety tego stołu. Specjalna obróbka powierzchni stołu gwarantuje łatwe czyszczenie. Solidny plastik HDPE tworzący blat ma bezcenne właściwości. Do czyszczenia wystarczy użyć zwykłych środków czyszczących, które również znajdują się w Twoim domu. Stół przeznaczony do użytku w salach bankietowych, centrach kongresowych i targowych.

Jak już wiemy, na żadnym formalnym czy nieformalnym wydarzeniu nie może zabraknąć składanego stolika. Nada przestrzeni wysoki poziom. Jego zastosowanie jest wszechstronne nawet zimą. Właściwości stołu nie ulegną uszkodzeniu nawet w ujemnych temperaturach. Stoły cieszą się również dużą popularnością na jarmarkach bożonarodzeniowych, gdzie goście mogą skosztować tradycyjnej kuchni. Służy jako miejsce spożywania posiłków i napojów, ale także serwowania tostów. Elegancki wygląd stołu pasuje do każdej koncepcji. 


Oceny klientów

48 oceny, 4.9/5

Parametry

  • Stoły plastikowe z blatem wykonanym z odpornego na promieniowanie UV polietylenu (HDPE), który nie zmienia swoich właściwości.
  • Nogi są stalowe i składane po złożeniu.
  • Wymiary: średnica 80 cm / 60 cm, wysokość 110 cm
  • Stół barowy można łatwo i szybko rozłożyć i złożyć w kilka sekund bez użycia narzędzi i instrukcji.
  • Po złożeniu stoły bistro można układać jeden na drugim i nie zajmują prawie żadnego miejsca.