Pawilon wystawowy 3x6m

Premium ALU
5 697 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 12 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż
 

Pawilon wystawowy 3x6m jest szeroko stosowany ze względu na swój rozmiar. Dołącz do większych namiotów z naszej oferty. Rozmiar 3x6m stworzy doskonały zadaszenie na imprezy i wyprzedaże w zaledwie kilka sekund. Namiot może być używany o każdej porze roku.Stworzony został z myślą o ekstremalnych warunkach. Plandeka namiotu jest oczywiście wodoodporna, zniesie silne nasłonecznienie lub ujemne temperatury.

   

  Naszym klientom oferujemy więcej niż namiot. Każdy, kto kupuje nasze pawilony wystawowe, kupuje jakość i markę. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony. Do tego przystosowaliśmy również ten namiot promocyjny Premium. Nie robimy różnic między ścianami bocznymi i pokryciem dachowym. Każda tkanina namiotu wykonana jest z najwyższej jakości włókna poliestrowego na rynku. Szew jest podwójny i dodatkowo podklejony taśmą. Do namiotu nie dostanie się ani jedna kropla deszczu. 

    

   Chcesz zaimponować potencjalnym klientom? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W kilka dni stworzymy baner reklamowy dla Twojego namiotu promocyjnego. Wykonujemy nadruki w różnych rozmiarach i kolorach zgodnie z Twoim zamówieniem. Wystarczy, że prześlesz nam dokumenty, a my stworzymy projekt graficzny i ofertę. Namiot stanie się integralną częścią Twojego biznesu. Nawet na największych rynkach każdy natychmiast Cię zauważy dzięki reklamie, którą można umieścić na dachu.

     

    Konstrukcja aluminiowa wykonana jest z grubościennego profilu aluminiowego. Grubość wynosi od 1,8 mm, w najbardziej obciążonych częściach namiotu wzmocniliśmy każdy element, tworząc w ten sposób namiot najwyższej jakości. Waga namiotu jest nieco wyższa niż innych namiotów z naszej oferty. Pomimo wagi namiot można łatwo zdemontować dzięki systemowi nożycowemu. Podczas transportu wygodnie mieści się w bagażniku samochodu.

      

     Przy odpowiednim zakotwieniu wytrzymuje siłę wiatru do 70 km/h. Namiot aluminiowy klasy premium został stworzony i zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach. Plandeki są mocne, a ich kolor nie blaknie. Model ten należy do najwyższej jakości namiotów na rynku całej UE. Cieszymy się, że opracowaliśmy namiot, który nie ma konkurencji i zaprezentowaliśmy go na rynku. Jest bardzo popularny, zwłaszcza w miejscach, gdzie namioty są używane na co dzień.


     Oceny klientów

     70 oceny, 5/5

     Parametry

     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na rzep + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 1,8 mm.
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Wymiary po złożeniu: 155x30x30cm
     • Wymiary po rozłożeniu: 290x570cm (16,5 m²)
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Waga 67 kg.