Namiot z nadrukiem 3x6m

Super stalowe ECO
3 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: śledzie, pokrowiec ochronny na konstrukcje
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż
 

Jeśli chodzi o wydajność, rozmiar i jakość, namiot imprezowy 3x6m jest najlepszym wyborem. Charakteryzuje się solidną, pewną konstrukcją stalową, nadaje się szczególnie do ambulatoryjnej sprzedaży towarów, prezentacji firmowych, przyjęć w ogrodzie lub wesel na świeżym powietrzu. Bez względu na pogodę pod namiotem sprzedażowym będziesz bezpieczny. Plandeki są w 100% wodoodporne.

   

  Namiot z nadrukiem  zwiększa swoją prezentację, a tym samym Twój zysk. Szybciej i łatwiej przyciągniesz swoich potencjalnych klientów.  Ukierunkowana reklama zapewnia sprzedaż Twoich produktów, a dzięki namiotom z nadrukiem o wymiarach 3x6m jesteś chroniony nawet podczas niesprzyjającej pogody.

    

   Nadruki możesz wykonać na 7 podstawowych kolorach plandek z grafiką według własnej wyobraźni. Nie ma ograniczeń co do możliwości. Wykonujemy również całopowierzchniowy nadruk sublimacyjny bezpośrednio na tkaninę. Sama produkcja trwa dłużej, ale efekt jest tego wart. Namiot zyska zupełnie inny design, stanie się prawdziwą reklamą Twojej marki lub firmy. 

     

    Nowoczesny design Cię zadowoli. Stalowa konstrukcja charakteryzuje się przyjazną wagą, a namiot jest łatwy do przenoszenia. Dzięki systemowi nożycowemu altanę 3x6m można łatwo złożyć i rozłożyć w dowolnym miejscu. Nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Nogi mają profil kwadratowy. Części można łatwo wymienić dzięki skręcanym połączeniom. 

      

     Jeden z najmocniejszych namiotów z naszej oferty wytrzymuje wiatr do 40 km/h. Nie zapomnij zakotwiczyć namiot śledziami na powierzchni miękkej lub  obciążnikami stalowymi ewentualnie workami na piasek. Jest to naprawdę stabilny i najlepiej sprzedający się namiot z naszej oferty. 


     Oceny klientów

     79 oceny, 4.9/5

     Parametry

     • Opakowanie: dach, konstrukcja + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (namiot nie posiada ścian) , (bez nadruku)
     • Wymiary po złożeniu: 155 x 40 x 25 cm
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Konstrukcja: Nożycowa stalowa
     • Nogi wyposażone są w otwory do kotwienia do podłoża za pomocą śledzi gratis!
     • Połączenia konstrukcyjne: skręcane
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1 osobę: 40 sekund.
     • Waga: 47 kg
     • Wymiary po rozłożeniu: 290x570cm (16,5 m²)