Namiot wystawowy 3x6m

Exclusive ALU
4 697 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 12 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

 

Namiot wystawowy 3x6m składany może być wykorzystany w dowolny sposób. Namiot można wykorzystać jako schronienie bez ścian bocznych. Każda ściana boczna jest indywidualnie przymocowana do plandeki dachowej za pomocą rzepa o szerokości 5 cm. Do całkowitego zamknięcia w nocy na targach wykorzystaj czwartą ścianę na namiot. Każda część plandeki wykonana jest z tego samego materiału poliestrowego, który jest w 100% wodoodporny.

   

  Warstwa PVC po wewnętrznej stronie plandeki została nałożona na poliester w celu zacienienia. Powłoka PCV jest zawsze w kolorze tkaniny. Dach jest pięknie rozciągnięty na konstrukcjach, rynny nie tworzą się podczas intensywnego deszczu. Dach jest przymocowany do konstrukcji namiotu.

    

   Kolor plandek jest stabilny dzięki ochronie UV. Impregnacja plandek nie jest konieczna, ponieważ są wodoodporne. Konstrukcja jest w neutralnym kolorze, dobrze komponuje się z dowolnym kolorem plandek. Namioty wystawowe wykonujemy do celów zawodowych. Dbamy o to, aby każdy model naszego namiotu miał bardzo dobrą jakość. Ten model jest popularny ze względu na równowagę między rozmiarem a wagą.

     

    Duży, przestronny namiot promocyjny w ciągu kilku sekund stworzy zadaszone miejsce, w którym zmieścisz się Ty jako sprzedawca, oferowane przez Ciebie towary i Twoi klienci. Namiot, który stoi na sześciu sześciokątnych nogach, jest również stabilny dzięki stopie umieszczonej w dolnej części nogi. Połączenia są skręcane, a obsługa namiotu jest bardzo łatwa pomimo jego wielkości.

      

     Jeden z najmocniejszych namiotów z naszej oferty wytrzymuje wiatr do 60 km/h. Ten model jest złotym środkiem pomiędzy profesjonalnym modelem premium a podstawowym super aluminium. To naprawdę stabilny namiot, bestseller w naszej ofercie. Najczęściej ten model i rozmiar wybierają lokale gastronomiczne, organizatorzy street foodu. Jako konsument masz 5-letnią gwarancję na namiot. 


     Oceny klientów

     45 oceny, 4.9/5

     Parametry

     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Ekskluzywny aluminiowy model namiotu ogrodowego do częstego użytkowania przy sile wiatru do 60 km/h!
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na rzep + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Wymiary po złożeniu: 155x55x30cm
     • Wymiary po rozłożeniu: 290x570cm (16,5 m²)
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 1,1 mm.
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Waga 50 kg.