Namiot wystawowy 3x3m

Super ALU
3 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

 

Planujesz udział na targach i szukasz idealnego zadaszenia do sprzedaży swoich produktów? Namiot wystawowy 3x3m został zaprojektowany tak, aby po złożeniu zajmować, jak najmniej miejsca w bagażniku samochodu. Namioty wystawowe posiadają lekką konstrukcję wykonaną ze specjalnie hartowanego aluminium. Łatwy do przenoszenia i konfiguracji. Aluminium jest bardzo popularnym materiałem ze względu na swoje właściwości. Jest lekki, ale bardzo wytrzymały, co czyni go idealnym materiałem na konstrukcje namiotów.

   

  Wodoodporny dach i ściany boczne wykonane są z wytrzymałego poliestru pokrytego od wewnątrz warstwą PVC. Szwy są podwójne plus dodatkowo podklejane. Każda wyprodukowana przez nas plandeka jest w 100% wodoodporna i nadaje się do nadruku z własnym logo. 

    

   Stwórz wyjątkowy namiot, którego nikt inny nie będzie miał na rynku. W ciągu kilku dni wykonamy nadruk Twojego namiotu z własną grafiką. Wzrośnie atrakcyjność przestrzeni, w której będziesz sprzedawać swoje produkty lub prezentować swoje usługi. Wyjdź z cienia z nowym namiotem z nadrukiem i dosłownie pokonaj konkurencję reklamą. 

     

    Konstrukcja namiotu została zaprojektowana tak, aby po złożeniu można go było łatwo transportować. Połączenia skręcane stanowią podstawę całego mechanizmu rozkładania. Nogi namiotu wykonane z kwadratowego profilu na mocnych stopach. Stabilność i pewność to oczywistość. Każdą część namiotu można wymienić w przypadku uszkodzenia. Części zamienne dajemy za darmo przez pierwszy rok po zakupie namiotu.

      

     Wiatr, deszcz czy gorące słońce nie będą przeszkodą. Plandeki są wodoodporne, warstwa PVC zapewnia doskonały cień pod namiotem, a mocna konstrukcja wytrzyma nawet najsilniejszy wiatr. Namioty zostały zaprojektowane do krótkotrwałego zadaszenia. Oczywiście mogą być również używane jako dach stały, ale wtedy żywotność skraca się wprost proporcjonalnie do warunków atmosferycznych na zewnątrz. 


     Oceny klientów

     42 oceny, 5/5

     Parametry

     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na rzep + 8 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Namiot ogrodowy - Super aluminiowy model do sporadycznego użytkowania przy sile wiatru do 50 km/h!
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Wymiary po złożeniu: 155x25x25cm
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 0,9 mm.
     • Waga 28 kg.