Namiot reklamowy 3x6m

Super ALU
4 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 12 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

 

Namiot reklamowy 3x6m jest idealny do nadruku. Piękna kolorystyka namiotu sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. Będziesz widoczny wśród sprzedawców i zachwycisz swoim wyglądem. Nadruki wykonujemy na wszystkich naszych namiotach. Dzięki nadrukowi każdy namiot nabiera osobistego charakteru i staje się niepowtarzalny. Plandeki namiotu są odporne na promieniowanie UV i w 100% wodoodporne. W porównaniu do swoich rozmiarów namiot aluminiowy jest lekki i bardzo wytrzymały.

   

  Boczne ściany namiotu wchodzące w skład pakietu wykonane są z tej samej wysokiej jakości tkaniny poliestrowej co dach. Wewnętrzna strona wzbogacona jest warstwą PVC, a łączenia są dodatkowo podklejone. Namioty reklamowe dobrze znoszą zarówno letnią, jak i zimową pogodę. Zostały stworzone do krótkotrwałego zadaszenia. Idealnie nadają się do celów sprzedażowych, ale również jako namiot ogrodowy lub namiot do zadaszenia tarasu.

    

   Nadruk możemy wykonać na 7 podstawowych kolorach plandek, z grafiką według własnej wyobraźni. Możliwości są nieograniczone. Wykonujemy również całopowierzchniowy nadruk sublimacyjny bezpośrednio na tkaninę. Sama produkcja trwa dłużej, ale efekt jest tego wart. Namiot zyska zupełnie inny design, stanie się nośnikiem Twojej marki lub firmy. 

     

    Nowoczesny design Cię zadowoli. Aluminiowa konstrukcja charakteryzuje się ultralekką wagą, a namiot jest łatwy do przenoszenia. Dzięki systemowi nożycowemu namiot 3x6m można łatwo złożyć i rozłożyć w dowolnym miejscu. Nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Nogi mają profil kwadratowy. Części można łatwo wymienić dzięki połączeniom skręcanym. 

      

     Namiot reklamowy nożycowy może być używany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Nie lekceważ mocowania namiotu. Namiot należy zawsze zabezpieczyć przy każdej pogodzie. W opakowaniu znajdują się śledzie do kotwienia. Jeśli ustawisz namiot na twardej powierzchni, do zakotwienia można użyć stalowych obciążników albo worków na piasek. Jako dodatkowe kotwienie, klienci używają liny ze śledziami, którą można również zamówić jako akcesoria do namiotu. 


     Oceny klientów

     63 oceny, 4.9/5

     Parametry

     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na rzep + 12 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Wymiary po złożeniu: 155x45x25cm
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 0,9 mm.
     • Waga 48 kg