Namiot handlowy 3x3m z nadrukiem

Premium ALU
4 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, pokrowiec ochronny na konstrukcje, 3 pełne ściany
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż
 

Namiot handlowy 3x3m z nadrukiem model Premium aluminiowy to najlepszy namiot nie tylko z naszej oferty, ale również na rynku europejskim. Namiot nadaje się do ekstremalnych warunków. Sprzedajemy namioty imprezowe z 3 pełnymi ścianami. Wodoodporność i wysoka wytrzymałość plandek to oczywistość. Nie ma ryzyka zużycia materiału lub pęknięcia na złączach namiotu. Dajemy im dożywotnią gwarancję. Pomimo tego, że namiot wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, jego waga zdecydowanie nie jest niska.  

   

  O bezpieczeństwo przed słońcem dba tkanina Oxford utkana z najwyższej jakości włókna poliestrowego. Namiot jest w 100% wodoodporny. Wewnętrzna strona pokryta warstwą PVC, warstwa ta zapewnia idealne zacienienie pod namiotem. Plandeki są odporne na promieniowanie UV. Łatwe czyszczenie dzięki poliestrowi Oxford High Performance, który odpycha brud. Narożniki dachu wyposażone są po bokach w oczka do zakotwienia namiotu.

    

   Możesz idealnie dopasować kolor namiotów handlowych do swojego otoczenia lub barw firmowych. W naszej ofercie znajdziesz siedem różnych wersji kolorystycznych. Pakiet zawiera również 3 pełne ściany do namiotu. Mocowane są do dachu za pomocą rzepów. Szerokość zapięć na rzepy wynosi 5 cm, dzięki czemu nie odkleją się nawet przy silnym wietrze. 

     

    Konstrukcja z anodowanego aluminium o grubości wewnętrznej od 1,8 mm zapewnia, że ​​namiot nie przesunie się nawet przy silnym wietrze! Profile sufitowe o grubości 1,8 mm są dodatkowo wzmocnione w najbardziej obciążonych miejscach. Cała konstrukcja jest aluminiowa, nogi mają kształt sześciokąta, co wielokrotnie zwiększa wytrzymałość i stabilność namiotu.  

      

     Namiot powstał z myślą o krótkotrwałym zadaszeniu w ekstremalnych warunkach. Wytrzymuje siłę wiatru do 70 km/h, co czyni go namiotem bezkonkurencyjnym. Jest topem na rynku, nie musisz się martwić o uszkodzenia w przypadku złej pogody. Namioty wykorzystywane są głównie w zakresie gastronomii, prezentacji firmowych. Nadaje się dla klientów korzystających z namiotów na co dzień.  


     Oceny klientów

     54 oceny, 4.8/5

     Parametry

     • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie zdejmowane ściany, mocowane na rzep + 8 śledzi i pokrowiec ochronny (bez nadruku)
     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem cyfrowym sublimacyjnym albo naprasowaniem foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Konstrukcja: Profile aluminiowe o grubości wewnętrznej od 1,8 mm.
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby: tylko 40 sekund.
     • Wymiary po złożeniu: 155x30x30cm
     • Wymiary po rozłożeniu: 290x290cm (8,4 m²)
     • Dach i ściany są wodoodporne.
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205cm
     • Waga 44kg.