Namiot ekspresowy 3x3m z nadrukiem

Super stalowe ECO
2 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Aby uzyskać wycenę nadruku, wypełnij formularz formularz

- 5-letnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: śledzie, pokrowiec ochronny na konstrukcje
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż
 

Namiot ekspresowy 3x3m nadaje się na imprezy sprzedażowe, na plandekach namiotu także wykonujemy nadruki. Altana zapewni wystarczającą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dach jest w 100% wodoodporny, idealny do użytku o każdej porze roku. Dopracowane detale sprawiają, że namiot jest doskonałym produktem na rynku. 

   

  Poliestrowa tkanina dachowa uzupełniona jest od strony wewnętrznej warstwą PVC. Każdy szew jest podwójnie szyty i podklejany dodatkowo taśmą. Namioty ekspresowe można wykorzystać wszędzie w ogrodzie, jako zadaszenie na tarasie, a nawet na wystawach lub targach jako namiot sprzedażowy. Ogromną zaletą jest konstrukcja nożycowa, którą można łatwo rozłożyć w kilka sekund.

    

   Konstrukcja stalowa wykonana jest z grubościennych profili w kolorze kości słoniowej. Specjalna farba proszkowa chroni metal przed korozją. Powierzchnia jest odporna na zarysowania. Dowolny kolor plandek dobrze komponuje się z kolorem konstrukcji. Plandeki oferujemy w siedmiu kolorach. Jakość tkaniny jest ponadstandardowa. 

     

    Prosta konstrukcja nożycowa ze złączami skręcanymi zapewnia praktyczne rozkładanie namiotu. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc można go wygodnie przewozić w samochodzie. W paczce otrzymasz pokrowiec na konstrukcję, który służy jako ochrona podczas przechowywania namiotu. Na rynku jest wiele podobnych namiotów, ale my produkujemy i sprzedajemy tylko markowy towar, a nie tanie imitacje. 

      

     Ten elegancki namiot jest również odporny na zmiany pogody. Wytrzymuje siłę wiatru do 40 km/h. Nie lekceważ mocowania namiotu, nawet jeśli pogoda wydaje się ładna, namiot trzeba zakotwiczyć, szczególnie w miesiącach letnich, gdzie ryzyko burz jest duże. Jako konsument masz 5-letnią gwarancję na namiot. W pierwszym roku od zakupu otrzymasz gratis części zamienne w przypadku mechanicznego uszkodzenia namiotu.  


     Oceny klientów

     75 oceny, 4.7/5

     Parametry

     • Na namiocie można wykonać nadruk systemem sublimacyjnym lub naprasowania foli na materiał. Więcej informacji w dziale: nadruki
     • Opakowanie: dach, konstrukcja + 8 śledzi i pokrowiec ochronny (namiot nie posiada ścian) , (bez nadruku)
     • Regulowana wysokość wejścia namiotu: 175, 185, 195, 205 cm
     • Konstrukcja: stalowa nożycowa
     • Nogi namiotu z otworami do zakotwienia w podłożu za pomocą śledzi za darmo!
     • Połączenia konstrukcyjne: skręcane
     • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez jedną osobę: 40 sekund.
     • Waga: 28 kg
     • Wymiary po rozłożeniu: 290x290cm (8,4 m²)
     • Wymiary po złożeniu: 155 x 25 x 25 cm