Krzesło składane

Stoły i krzesła
od 497 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

5-letnia gwarancja dla konsumenta

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Przed zakupem krzesła składanego musisz sprzawdzić kilka czynników. Najważniejszymi czynnikami są komfort i trwałość. Powinieneś być w stanie siedzieć na krześle przez długi czas bez odczuwanego bólu. Przy wyborze należy również zwrócić uwagę na jakość, ponieważ krzesło nie jest kupowane tylko na rok lub dwa.


Wysokiej jakości krzesła składane są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duży udźwig do 130 kg bez. Przemyślany mechanizm rozkładania pozwala na rozłożenie krzesła w 10 sekund. To jest bardzo proste. Z praktycznego punktu pomyśleliśmy o tym, kiedy krzesło nie jest używane, aby zajmowało minimum miejsca. Krzesła można ułożyć jeden na drugim. Dzięki oszczędności miejsca do przechowywania nawet duża ilość krzeseł nie będzie stanowiła problemu z przetransportowaniem tam, gdzie ich potrzebujesz. Dobrze jest mieć w domu kilka sztuk składanych krzeseł w zapasie, nigdy nie wiadomo, kto przyjdzie z wizytą. Będziesz o krok do przodu i wygodnie posadzisz każdego gościa. 


Składane krzesła „elastyczne” składają się z siedziska i oparcia. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa HDPE, które jest dobrze ukształtowane na siedzisku. Konstrukcja krzesła jest stalowa z szarą powłoką proszkową. Farba zabezpiecza metalowe części przed rdzą, a także jestem odporna na zarysowania. Czyszczenie krzesła jest łatwe. Wystarczy Ci zwykły środek czyszczący, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. Waga krzesła jest mała, co docenisz podczas transportu czy częstego składania i rozkładania. Z tyłu krzesła znajduje się praktyczny uchwyt do wygodnego przemieszczania. 

Szybkie rozkładanie, łatwa konserwacja i transport, wszechstronne zastosowanie, to główne cechy charakteryzujące nasze krzesło składane. Jest jednym z najbardziej poszukiwanych i popularnych produktów. Podczas produkcji zwracaliśmy uwagę na jakość i cenę. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy stosunek jakości do ceny. Kolor krzesła jest biały, a konstrukcja ciemnoszara. Ta elegancka kombinacja kolorów nadaje się do każdej przestrzeni na każdą imprezę. 


Oceny klientów

65 oceny, 4.8/5

Parametry

  • Nośność krzesła wynosi 130 kg.
  • Plastik nie zmienia koloru ani odporności pod wpływem słońca.
  • Długość: 51 cm, szerokość: 47 cm, wysokość: 87 cm
  • Wysokość siedziska: 44 cm
  • Krzesła są odporne na warunki atmosferyczne.
  • Lakierowana konstrukcja może utrzymać dużą wagę i jest nieporównywalnie lepsza od innych całkowicie plastikowych krzeseł.