3x4,5m namiot z pełnym nadrukiem

Miejsce druku
Wybór druku
Ilość
Całość
Dach
Konstrukcja
Ściana: tył
Ściana: predná
Ściana: lewa
Ściana: w prawo
Ściana: połowa/lada
Całość z VAT: PLN
1

Nadruk sublimacyjny całopowierzchniowy na namiocie reklamowym

Pozwól swojej marce wyróżnić się na wystawach inwestując w namiot reklamowy w firmowe barwy i z firmowym logo!

Jak to osiągnę? Chętnie Ci w tym pomożemy...

Produkcją namiotów i nadrukami zajmujemy się już długi czas. Może to być małe logo, nadruk na całej powierzchni lub namiot w specjalnym kolorze, bez problemu sobie z tym poradzimy. Nadruki wykonujemy na gęsto tkanej tkaninie poliestrowej która od wewnątrz posiada warstwę poliuretanu, co zapewnia 100% wodoodporność plandek. Cały proces rozpoczyna się od wizualizacji nadruku. Przygotujemy wizualizację 2D zgodnie z Twoimi wymaganiami. Po uzgodnieniu najdrobniejszych szczegółów, zatwierdzeniu wizualizacji i otrzymaniu płatności przystępujemy do produkcji nadruku.

Nadruk wykonamy na papierze transferowym, pózniej pod wysokim ciśnieniem tusz przenosimy na białą tkaninę w wysokiej temperaturze. To jest druk sublimacyjny. Kolejnym krokiem jest docięcie tkaniny, którą mierzymy według rozmiaru, a następnie szyjemy. Wykonujemy nadruk sublimacyjny tylko z jednej strony tkaniny, druga strona pozostaje niezadrukowana. Kluczowe zalety druku sublimacyjnego to: możliwość zastosowania dowolnego koloru, długa żywotność nadrukowanego koloru w tkaninie, nasycenie kolorów, doskonały rezultat. Materiały graficzne

Na wynik końcowy nadruku największy wpływ ma jakość przesłanych materiałów graficznych. Najbardziej odpowiednim formatem jest plik w formacie wektorowym. Jeśli nie masz takiej grafiki, po prostu prześlij nam to, co masz, a my przerobimy ją do wymaganej jakości. Jeśli jest to grafika obrazkowa, do uzyskania idealnego efektu niezbędna jest wysoka rozdzielczość zdjęcia. Zdjęcia lub obrazy o niskiej rozdzielczości po powiększeniu (do ogromnych rozmiarów namiotu) stają się rozmyte, co zmniejsza potencjał reklamowy namiotu. Stworzyliśmy również szablony namiotów, które prześlemy na każdą zgłoszoną prośbę. Możesz dodać grafikę do szablonu i przesłać nam przygotowane w ten sposób materiały. Przyspieszy to proces produkcyjny.

Czas produkcji i cena nadruku

Ponieważ namiot wykonujemy indywidualnie dla Ciebie, czas produkcji jest dłuższy. Średnio namiot z nadrukiem wyprodukujemy od 1 do 3 tygodni roboczych po otrzymaniu płatności i zatwierdzeniu wizualizacji końcowej, którą prześlemy do akceptacji przed rozpoczęciem produkcji. Na cenę nadruku nie ma wpływu wielkość grafiki. Możesz łatwo obliczyć cenę na powyższej stronie, wystarczy kliknąć konfigurator pozycji, a cena zostanie dla Ciebie obliczona. Cena ściany jest taka sama niezależnie od tego, czy drukujemy 1x1m, czy całą ścianę np. 2x6m. Nadruk na plandekach wykonujemy od krawędzi do krawędzi, a na cenę nie ma wpływu ilość zużytego atramentu.


Zdjęcia są poglądowe!